Kniha hostů

Budeme potěšeni, pokud vyjádříte svůj názor na náš penzion.


Kniha hostů
29.09.2015
Ivana
navštívila jsem Váš hostel, byl to můj nejhorší zážitek. Jedná se o ubytovnu, kde je ubytováno mnoho zahraničních dělníků. V hostelu je zákaz kouření, ale společenská místnost byla večer obsazena zahraničními dělníky, kteří tento zákaz nedodržují! V pokojích špína, kuchyňka nebyla nepoužitelná z hygienických důvodu!!

20.06.2014
Peter Solarik
Chodi sem majitele kontrolovat prispevky?
V minulem prispevku jsem podotkl, ze by meli majitele dat vice fotografii do jejich 'Fotogalery'. Prospelo by to vice zvedavym turistum - oboustranne.

02.06.2014
Peter Solarik
Pisi z Kanady. Jezdim do CSR kazdym druhym rokem. Slyseli jsme o Vasem ubytovani, ktere diky tomu ze neni primo v Mikulove (kam jezdime) udrzuje slusne, comparatible ceny. Pred nasi pristi navstevou, urcite se s Vami spojime a zajistime si u Vas bydleni (3 az 4 tydny v letnim obdobi).
Navrhujeme abyste dali vice fotek do Vasi 'Fotogalerie', tech pet je moc poskvornu. Chybi dulezite fotky jako na priklad budova z venku, kuchyne, proste detaily ktere vidite na jinych web sites.
Dekuji, mnoho stesti!
Jak dlouho jste otevreni ? (datum, rok)..
Peter Solarik

01.10.2013
Ladislav Nevrkla
Rád bych poděkoval personálu Alfa Hostelu za poskytnutí ubytování našim klientům po mimořádné situaci v našem pobytovém zařízení Dům na půli cesty koncem července a začátkem srpna 2013 a za výbornou součinnost hostelu, pohořelické radnice a zaměstnanců domu na půli cesty.

14.05.2011
Martina Nováková
Chtěli bychom vyslovit poděkování majitelům penzionu. Příjemné prostředí, všudypřítomná čistota, skvělý přístup majitelů...To vše přispělo k naší spokojenosti. Penzion je na skvělém místě k vyjížďkám na kolech, ale i k výletům autem za památkami. Určitě doporučíme rodině, přátelům a známým a za rok, dva se vrátíme. Martina

07.05.2011
Petr Matějka
Děkujeme za velice příjemě strávený víkend. Rozhodně Vás doporučíme našim přátelům a známým, protože za tyto peníze si myslím nikde tak fajn penzionek nenajdou. Děkujeme a určitě se někdy zase rádi zastavíme.

23.04.2011
Magda
Jedním slovem PERFEKTNÍ, moc děkujeme a za rok se určitě vrátíme. Magda

Novinky
Nové internetové stránky

Dnes byly spuštěny nové internetové stránky. Doufáme, že se Vám budou líbit a bude se Vám zde dobře orientovat. Děkujeme za Váš zájem a budeme se těšit na Vaši návštěvu.Anketa
Byli jste spokojeni s našimi ubytovacími službami?

Ano, vše bylo perfektní.
 10349
Ano, ale pořád je co zlepšovat.
 7056
Ne, nebyli jsme spokojeni.
 7012


Kontakty
Emailová adresa: alfahostel@volny.cz Telefon: +420 519 426 043 Webové stránky: www.alfahostel.cz